parmisoft
طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

این اصل که "بسازید و به بازار ارائه دهید مشتری خودش می آید" این روزها دیگر کاربردی ندارد، خصوصا زمانی که در رابطه با طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی صحبت می کنیم. استفاده از یک طراحی خوب و جذاب نکته ای است که بسیاری از برندها اغلب آن را فراموش می کنند. با ایجاد یک وب سایت تعاملی و بصری زیبا، تجربه منحصر به فردی برای مشتریانتان به ارمغان آورید و از این طریق استاندارد های برندتان را افزایش دهید.

ظاهر همیشه مهم و تاثیر گذار است

برای کسب موفقیت، زیبایی فقط یکی از مواردی است که دارای اهمیت می باشد. برای بهتر دیده شدن باید با موتور های جستجو دوست باشید، تبلیغات هوشمندانه انجام دهید، مطالب و محتوای جذاب در وب سایت تان قرار دهید، سرعت لود سایت را کاهش دهید و سایت را برای نمایش در انواع دستگاه ها (کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...) آماده کنید.

طراحی واکنشگرا

با توجه به افزایش چشم گیر استفاده از تلفن های هوشمند و سیاست های جدید گوگل در این رابطه، بدون شک یکی از موارد بسیار مهم که باید در طراحی سایت رعایت شود کارکرد صحیح سایت در تمام تلفن های هوشمند و تبلت های استاندارد است.

سرعت لود کم

یکی از عامل های بسیار تاثیر گذار در رضایت کاربران و همچنین عامل موثر در بهینه سازی برای موتور های جستجو پایین بودن سرعت بارگزاری است. در پارمیسافت پس از اتمام پروژه، سرعت بارگزاری وبسایت را بررسی و تا حد امکان بهینه سازی می کنیم.

سئو

تمام وب سایت های طراحی شده توسط پارمیسافت مبتنی بر رعایت اصول سئو هستند. ساختار کدنویسی استاندارد، استفاده از تگ های مناسب، محتوا گذاری صحیح و ایجاد سایت مپ برای موتور های جستجو از جمله مواردی هستند که در زمان طراحی رعایت می شوند.

هزینه

هزینه های ما بسیار شفاف و دقیق است. پس از عقد قرارداد هزینه اضافه ای از شما دریافت نمی شود.

کیفیت

هیچ چیز برای ما مهم تر از کیفیت نیست! زیرا کیفیت است که به مشتری ثابت میکند هزینه انجام شده چه سودی برای او دارد.

زمانبندی دقیق

همیشه به قول هایی که می‌دهیم پایبندیم و سعی می کنیم پروژه ها را زودتر از موعد تحویل بدهیم.

امنیت بالا

هیچ وقت نمی‌توان ادعا کرد که ١٠٠% امنیت سایت برقرار است، اما می‌توانیم اطمینان دهیم که تمام وبسایت های طراحی شده توسط ما در بالاترین سطح امنیتی ممکن قرار دارند.

آموزش

بعد از طراحی وب سایت و در هنگام تحویل پروژه، تمام آموزش های لازم برای کار با مدیریت وب سایت و دسترسی به کلیه امکانات سایت، طی یک جلسه دو ساعته ارائه می گردد.

یک سال پشتیبانی سایت

ما به کاری که انجام می دهیم مطمن هستیم. بنابر این تضمین را می دهیم که از زمان تحویل پروژه به مدت یک سال، در صورت بروز هر نقصی در عملکرد فنی وبسایت شما، رفع مشکل نماییم.

آخرین آمار گوگل در سال 201

با توجه به آخرین آمار گوگل در سال ٢٠١٦ در خصوص کاربران اینترنت، افزایش چشم گیر رشد ٤٠% طی شش سال اخیر در کشور عزیزمان که تقریبا شامل نیمی از جمعیت ایران یعنی بیش از ٣٩ میلیون نفر در سال ١٣٩٥ درحال حاضر به اینترنت دسترسی دارند. این آمار نشان دهنده پتانسیل فوق العاده بالا برای داشتن وبسایت و حضور در فضای مجازی را نشان می دهد.

(0) نظر
برچسب ها :طراحی سایت-طراحی وب سایت-سئو-واکنشگرا-responsive
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته اول شهریور 1396
موضوعات
سیایت واکنشگرا (1) سایت ریسپانسیو (1) طراحی وب سایت (1) طراحی سایت (1)
صفحه ها
فیدها
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 209
تعداد نوشته ها : 1
تعداد نظرات : 0
X